En İyi Hristiyan Uygulamaları

<object class="wp-block-file__embed" data="https://hristiyanmedya.files.wordpress.com/2022/11/en-iyi-hristiyan-uygulamalari.pdf&quot; type="application/pdf" style="width:100%;height:600px" aria-label="'En İyi Hristiyan Uygulamaları' dokümanın <strong>PDF‘En İyi Hristiyan Uygulamaları’ dokümanın PDF kopyası indirilirİNdİrİn!

 


KutsalKitapiOS Kutsal Kitap Uygulamasını İndirmek İçin Buraya Tıklayın!
Android Uygulamasını İndirmek İçin Buraya Tıklayın!

“Dünyanın dört bir yanında 250 milyondan fazla kişi, 1 Numaralı Kutsal Kitap uygulamasını kullanarak Kutsal Kitap’ı okuyor, dinliyor, izliyor ve paylaşıyor – tamamen ücretsizdir.”


logoiOS Kitap Dinler Uygulamasını İndirmek İçin Buraya Tıklayın!
Android Uygulamasını İndirmek İçin Buraya Tıklayın!

“Dünyanın dört bir yanında 250 milyondan fazla kişi, 1 Numaralı Kutsal Kitap uygulamasını kullanarak Kutsal Kitap’ı okuyor, dinliyor, izliyor ve paylaşıyor – tamamen ücretsizdir.”

pic1


iOS Kilise Uygulamasını İndirmek için Buraya Tıklayın!Kilise
Android Uygulamasını İndirmek İçin Buraya Tıklayın!
“Burada bulabileceğiniz çeşitli video, kitap, makale, müzik, Kutsal Kitap’tan ayetler ve daha fazlasını Facebook, Twitter ve e-Mail aracılığıyla arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.”

kiliseuygulamasi


KutsalKitapApp4Kutsal Kitap Uygulamasını İndirmek İçin Buraya Tıklayın!
“Çocuklar için Kutsal Kitap Uygulaması, çocuklara kendi başlarına keyifli bir Kutsal Kitap deneyimi yaşatmak için tasarlanmış, YouVersion’un en yeni uygulamasıdır.”


TapinmaOnderiTapınma Önderi Uygulamasını İndirmek İçin Buraya Tıklayın!
“Tapınma Önderi, Türkiye’nin her yerinde ve dünyanın birçok başka ülkelerinde kullanıldığını, internet bağlantısı olan veya olmayan cep telefonu, tablet ve bilgisayarlar için bir uygulamadır.”


UnknownCan Nuroğlu ile 365 Günde Devri Kelam…
Apple iOS Uygulamasını İndirmek İçin Buraya Tıklayın!
Android Uygulamasını İndirmek İçin Buraya Tıklayın!iOS HADİ İncil’i İndirmek İçin 
Buraya Tıklayın!KutsalKitap3
Android Uygulamasını İndirmek İçin Buraya Tıklayın!
“Dünyanın dört bir yanında Halk Dilinde İncil okunuyor – tamamen ücretsizdir.”logoiOS Radio Shema Uygulamasını İndirmek İçin Buraya Tıklayın!
Android Uygulamasını İndirmek İçin Buraya Tıklayın!
“Her gün canlı olarak yayımladığımız haber ve diğer canlı yayın programlarımız ile bunun yanısıra internet yayınımızla da artık daha zengin bir içeriğe sahibiz. Farkı müziklerle sizlere farklı tatlar sunmak istiyoruz. Aynı zamanda programlarımızla sizi farklı dünyalara taşımak istiyoruz.”


SozlukKutsal Kitap Sözlüğünü İndirmek İçin Buraya Tıklayın!
Bu ücretlidir. “Kutsal Kitap Sözlüğü, Tevrat, Zebur ve İncil’de geçen tam 2.136 temel terimi detaylı bir şekilde açıklayan, Kutsal Kitap’ta geçen kişi, yer ve olaylar hakkında geniş bilgi veren ansiklopedik bir sözlüktür.”


unnamedKK Pusula Uygulamasını İndirme İçin Buraya Tıklayın!
“Kitabı Mukaddes Şirketi’nin yayınladığı Kutsal Kitap Dizini’nin veri tabanına göre hazırlanmış bir okuma ve araştırma uygulamasıdır. Eklemeli bir dil olan Türkçe’ye uygun olarak sözcüklerin köklerine göre bir arama motoru içermektedir. Bu özelliğiyle Türkçe dilinde bir ilktir.”


DerinDegisimiOS Uygulamasını İndirmek İçin Buraya Tıklayın!
Andriod Uygulamasını İndirmek İçin Buraya Tıklayın!

App içindeki çalışmalar ülkemizin çeşitli yörelerindeki yerel Kiliselerin üyeleri olan yazarlar tarafından tasaralanmıştır. Çalışmalar ülkemizin kültürü ve ihtiyaçları göz önünde bulundurularak hazırlanmıştır. 


unnamedKutsal Kitap.Org Uygulamasını İndirmek İçin Buraya Tıklayın!
“Bu uygulamayla Türkçe Kutsal Kitap okuyabilirsiniz…Not: Türkçe olarak yalnızca Yeni Anlaşma (İncil) bölümü dinlemek için mevcuttur.”


KanalHayatAndroid Uygulamasını İndirmek İçin Buraya Tıklayın!
Kanal Hayat yayınlarımıza, facebook, youtube, vimeo ve twitter sayfalarımıza, web sitemize ve diğer hizmetlerimize kolayca ulaşabilmek için lütfen bu appımızı indirin.”


“Orta Doğu’nun ilk isteğe bağlı Hristiyan video yayın hizmeti olan SAT-7 PLUS, artık çevrimiçi (online) olarak dünya çapında kullanıma hazır. Arapça, Farsça ve Türkçe içerik yayını sağlayan yeni platform, SAT-7’nin İncil’in hayat değiştiren mesajını, bölgede büyümekte olan ve cep telefonlarıyla etkileşim halinde olan genç nüfusu da içeren daha geniş bir kitleye ulaştırmasına olanak tanıyor.”