En İyi Uygulamalar

iOS Apple ve Android Uygulamaları


KutsalKitapiOS Kutsal Kitap Uygulamasını İndirmek İçin Buraya Tıklayın!
Android Uygulamasını İndirmek İçin Buraya Tıklayın!

“Dünyanın dört bir yanında 250 milyondan fazla kişi, 1 Numaralı Kutsal Kitap uygulamasını kullanarak Kutsal Kitap’ı okuyor, dinliyor, izliyor ve paylaşıyor – tamamen ücretsizdir.”


Kutsal Kitap2 iOS Kutsal Kitap Uygulamasını İndirmek İçin Buraya Tıklayın!
Android Uygulamasını İndirmek İçin Buraya Tıklayın!
“Bu uygulama Kutsal Kitabı taşınabilir ve her an erişilebilir kılıyor. Bu uygulamayı, Tanrının Sözü’ne odaklanmanız için hazırladık.”


unnamediOS Kitabı Mukaddess Uygulamasını İndirin!
Kitabı Mukaddess Android Uygulamasını İndirin!
“İPhone, iPod touch ve iPad için resmi Türk Bible Society uygulamasıdır. ” Kutsal Kitabı hem okuyabilirsiniz hem de dinleyebilirsiniz.


iOS Kilise Uygulamasını İndirmek için Buraya Tıklayın!Kilise
Android Uygulamasını İndirmek İçin Buraya Tıklayın!
“Burada bulabileceğiniz çeşitli video, kitap, makale, müzik, Kutsal Kitap’tan ayetler ve daha fazlasını Facebook, Twitter ve e-Mail aracılığıyla arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.”


KutsalKitapApp4Kutsal Kitap Uygulamasını İndirmek İçin Buraya Tıklayın!
“Çocuklar için Kutsal Kitap Uygulaması, çocuklara kendi başlarına keyifli bir Kutsal Kitap deneyimi yaşatmak için tasarlanmış, YouVersion’un en yeni uygulamasıdır.”


TapinmaOnderiTapınma Önderi Uygulamasını İndirmek İçin Buraya Tıklayın!
“Tapınma Önderi, Türkiye’nin her yerinde ve dünyanın birçok başka ülkelerinde kullanıldığını, internet bağlantısı olan veya olmayan cep telefonu, tablet ve bilgisayarlar için bir uygulamadır.”


UnknownCan Nuroğlu ile 365 Günde Devri Kelam…
Apple iOS Uygulamasını İndirmek İçin Buraya Tıklayın!
Android Uygulamasını İndirmek İçin Buraya Tıklayın!iOS HADİ İncil’i İndirmek İçin 
Buraya Tıklayın!KutsalKitap3
Android Uygulamasını İndirmek İçin Buraya Tıklayın!
“Dünyanın dört bir yanında Halk Dilinde İncil okunuyor – tamamen ücretsizdir.”RadioShema
iOS Radio Shema Uygulamasını İndirmek İçin Buraya Tıklayın!
Android Uygulamasını İndirmek İçin Buraya Tıklayın!
“Radio Shema Ankara büyük şehri ve civarına FM 98.0 frekansından hava yayını yapmaktadır. Ankara’daysanız bizi radyonuzdan dinleyebilirsiniz. Ankara dışındaysanız, yayınımızı İnternetten takip edebilirsiniz.”


SAT-7-TURKSAT 7 -Türk iOS Uygulamasını İndirmek İçin Buraya Tıklayın!
Android Uygulamasını İndirmek İçin Buraya Tıklayın!
“Türkçe konuşanlar için yayın yapan yüksek kaliteli Hristiyan kanalı SAT-7 TÜRK’ü izlemek için uygulamamızı indirebilirsiniz.”


SozlukKutsal Kitap Sözlüğünü İndirmek İçin Buraya Tıklayın!
Bu ücretlidir. “Kutsal Kitap Sözlüğü, Tevrat, Zebur ve İncil’de geçen tam 2.136 temel terimi detaylı bir şekilde açıklayan, Kutsal Kitap’ta geçen kişi, yer ve olaylar hakkında geniş bilgi veren ansiklopedik bir sözlüktür.”

Android Uygulamaları


KucakDirilişAndriod Uygulamasını İndirmek İçin Buraya Tıklayın!
“Bu takvim ile Diriliş Bayramı harika bir şekilde hazırlanacak, bayramın keyfini daha iyi çıkaracaksın. Hergün takvimden yeni ve farklı bir sürpriz çıkacak! Bu uygulama ile her gün bayram olsun isteyeceksin! 23 Mart’tan başlayarak 1 Nisan’a kadar sana verilen görevleri yaparsan harika bir hediye alacaksın!”


unnamedKK Pusula Uygulamasını İndirme İçin Buraya Tıklayın!
“Kitabı Mukaddes Şirketi’nin yayınladığı Kutsal Kitap Dizini’nin veri tabanına göre hazırlanmış bir okuma ve araştırma uygulamasıdır. Eklemeli bir dil olan Türkçe’ye uygun olarak sözcüklerin köklerine göre bir arama motoru içermektedir. Bu özelliğiyle Türkçe dilinde bir ilktir.”


DerinDegisimAndriod Uygulamasını İndirmek İçin Buraya Tıklayın!
App içindeki çalışmalar ülkemizin çeşitli yörelerindeki yerel Kiliselerin üyeleri olan yazarlar tarafından tasaralanmıştır. Çalışmalar ülkemizin kültürü ve ihtiyaçları göz önünde bulundurularak hazırlanmıştır.


unnamedKutsal Kitap.Org Uygulamasını İndirmek İçin Buraya Tıklayın!
“Bu uygulamayla Türkçe Kutsal Kitap okuyabilirsiniz…Not: Türkçe olarak yalnızca Yeni Anlaşma (İncil) bölümü dinlemek için mevcuttur.”


unnamedAnd İncil Uygulamasını İndirmek İçin Buraya Tıklayın!“Kutsal Kitabı (Tevrat, Zebur, İncil), yorum kitaplar ve Hristiyan sözlükler internetsizce olduğunuz yerde okuyun veya dinleyin. Tamamen ücretsiz, internetsizce çalışıyor, açık kaynaklı, reklamsız, ve kaydolmanıza gerekmiyor.”


KanalHayatAndroid Uygulamasını İndirmek İçin Buraya Tıklayın!
Kanal Hayat yayınlarımıza, facebook, youtube, vimeo ve twitter sayfalarımıza, web sitemize ve diğer hizmetlerimize kolayca ulaşabilmek için lütfen bu appımızı indirin.”


NoelTakvimi Android Uygulamasını İndirmek İçin Buraya Tıklayın!
Bu takvim ile Noel’e (Doğuş Bayramı) harika bir şekilde hazırlanacak, bayramın keyfini daha iyi çıkaracaksın…İyi eğlenceler!”

AppleAndriod