Kitaplar

“Bu websiteden Hristiyanlık hakkında ücretsiz Türkçe e-kitapları indirebilirsiniz. Cep telefonu, tablet veya bilgisayarınızda okuyabilirsiniz. Amacımız her hafta yeni bir e-kitap çıkartmaktır.”
Buraya Tıklayın!


Karanlıktan Işığa Yayınları, Kutsal Kitap’ı Tanrı’nın yanılmaz, yetkili ve yeterli tek vahyi olarak gören bir yayıncılıktır. Amacımız, Tanrı’ya ve Söz’üne gereken bu önemi veren kaynakları Türkçe’ye kazandırmak, mevcut kaynakları çoğaltmak ve bu sayede Tanrı’nın ülkemizdeki halkını hem bireysel hem de topluluk olarak geliştirmektir. Duamız, hizmetlerimiz aracılığıyla Tanrı’nın yüceltilmesidir.”
Buraya Tıklayın!

Via Christus Hizmetleri, Yayınevi: Kitap ve kitapçıklar yayınlayarak Mesih İnanlılarının Söz’de büyümelerine yardımcı olur. ..Kutsal Yazılar kurtuluşumuzun Tanrı’nın lütfuyla karşılıksız verildiğini bize hatırlatır (Romalılar 3:24) ve buna ek olarak hizmet konusunda ‘Karşılıksız aldınız, karşılıksız verin’ diye bizleri teşvik eder (Matta 10:8). Bizde Via Christus Hizmetleri olarak Türkçe konuşan Mesih İnanlılarını karşılıksız bir şekilde bereketlemek istiyoruz.”
Buraya Tıklayın!


“Haberci Yayıncılığa hoş geldiniz. Yeni başladığımız bu internet hizmetimizde Hristiyanlık inancı ile ilgili yardımcı kitap hem de elektronik kitaplarımızı (e-kitap) satın alabilirsiniz.”
Buraya Tıklayın!


Düşüncelerinizi her zaman bekleriz! Hristiyan inancı hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz…
Epostamız: hristiyanmedya2017@gmail.com